+420 732 322 006

V rámci naší činnosti nabízíme klientům možnost účastnit se kurzů zaměřených na konkrétní aspekty poskytování nebo zprostředkování spotřebitelských úvěrů v souladu s aktuální právní úpravou, zejména zákonem č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, (ZSÚ) a souvisejícími předpisy. Po dohodě dále zajišťujeme specificky zaměřená školení na klientem zvolené téma, a to v celé šíři poskytování nebo zprostředkování spotřebitelských úvěrů. 

 

Námi pořádané kurzy jsou zaměřeny podle obsahu na soukromoprávní i veřejnoprávní požadavky, které musí poskytovatel nebo zprostředkovatel spotřebitelského úvěru plnit, aby jeho činnost byla v souladu se zákonem a nehrozil mu postih ze strany dohledu vykonávaného Českou národní bankou. Kurzy jsou dále zaměřené na to, aby klient předešel obvyklým chybám v celém kontraktačním procesu se spotřebitelem a s tím spojené finanční ztrátě.

 

Vedením kurzů pověřujeme odborníky z řad advokátů a dalších odborníků, kteří se aktivně a dlouhodobě zabývají oblastí spotřebitelských úvěrů.

 

V současné době pořádáme zejména odborné kurzy se zaměřením na soukromoprávní požadavky ZSÚ před poskytnutím spotřebitelského úvěru, správný výpočet RPSN nebo semináře pro uchazeče o získání osvědčení odborných znalostí a dovedností (§ 60 odst. 1 a 3 ZSÚ).

 

Kurzy pořádáme například v Praze, Brně nebo Českých Budějovicích, ale po vzájemné dohodě rádi uspořádáme odborný seminář v místě podle požadavků klienta. Pokud potřebujete seminář zaměřený na konkrétní problematiku ZSÚ, neváhejte nás kontaktovat.

 

Přes vysoký zájem a značnou vytíženost našich lektorů Vám garantujeme uspořádání semináře v termínu nejdéle 30 dnů od zaslání poptávky.

 

Mezi naše nejvyhledávanější kurzy patří zejména:

  1. Předsmluvní fáze poskytování a zprostředkování spotřebitelských úvěrů včetně správného posuzování úvěruschopnosti.
  2. Příprava na zkoušku odborných znalostí a dovedností  pro poskytovatele a zprostředkovatele a) spotřebitelský úvěrů jiných než na bydlení, b) vázaných spotřebitelských úvěrů, c) spotřebitelských úvěrů na bydlení.
  3. Výpočet roční procentní sazby nákladů.
  4. Obsah smlouvy o spotřebitelském úvěru, jejich vedení a ukončení.
  5. Zprostředkování spotřebitelských úvěrů.

 

Compliance 4you s.r.o.

Radějovice č. p. 97, 251 68 Radějovice

tel: +420 732 322 006

tel: +420 732 116 242

Unicredit bank Czech republic, a.s.

Účet: 211 347 9520 / 2700

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?